Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata. Niczego nie uznajemy za pewnik i nigdy nie mówimy „nigdy”. Wyznajemy zasadę rozwoju poprzez poznanie, prowadzimy równolegle wiele pasjonujących projektów. Nasze narzędzia to oprogramowanie, mikroelektronika, mechatronika, praktyka i doświadczenie. Jeżeli masz problem, którego rozwiązanie znajduje się w granicach ludzkich możliwości technicznych, ale nie możesz go znaleźć lub jest zwyczajnie zbyt kosztowne to prawdopodobnie już dziś powinniśmy podjąć współpracę! Interesują nas zagadnienia związane z automatyzacją budynków, systemami przetwarzania danych, bezpieczeństwem budynków oraz obszarów wyniesionych. Aktywnie udzielamy się także w zakresie technologii bezprzewodowych, zarówno przesyłu danych na znaczne odległości, jak i mediów zbliżeniowych.

Nasza odpowiedzialność

“Mamy tylko jedną ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas” ~ Florian Plit

W czasach zdominowanych przez krótkotrwałe produkty tworzymy urządzenia których niezawodność wynosi nawet do 25 lat, a każdy element elektroniczny jest wolny od ołowiu, w wyniku czego osiągnęliśmy bardzo niską awaryjność, a nasze urządzenia nie tracą na użyteczności wraz z upływem czasu. Nie stosujemy sztucznych nadruków na opakowaniach transportowych. Tusz znajdujący się w pieczątkach wykonany jest z soi, co czyni go w 100% naturalnym. Stosując taki tusz jesteśmy świadomi, że jest on bardziej przyjazny dla środowiska, biodegradowalny, ułatwia recykling papieru. Naszym dodatkowym atutem w dystrybucji towarów są skrzynie transportowe, wielokrotnego użytku. Wszystkie powyższe działania są elementami naszej filozofii „zero odpadów”.

Zaufali nam

Wszelkie znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych i są własnością podmiotów właściwych.